Maxx Deluxe 5.56 Kızıl Büyü

Maxx Deluxe 5.56 Kızıl Büyü

En geç 19 Haziran Çarşamba günü kargoda

MST00706

Yeni ürün

Beauty expert serisi ile daha kalıcı daha parlak renkler ve yumuşak saçlar sizi bekliyor.

Daha Fazla Detaylar

59,00 TL

1 Adet
Uyarı: Stoktaki Son Ürün!

- +

 
Daha Fazla Bilgi

Beauty expert serisi ile daha kalıcı daha parlak renkler ve yumuşak saçlar sizi bekliyor.

Ürün Markası:
Maxx Deluxe

Özet Bilgi:
Beauty expert serisi ile daha kalıcı daha parlak renkler ve yumuşak saçlar sizi bekliyor.

Ürün Faydaları:
2 ADET TÜP KREM BOYA 

2 ADET OKSİDASYON KREM
1 SAÇ BAKIM KREMİ 
1 SAÇ BAKIM SERUMU 
1 ÇİFT ELDİVEN 
 1 ADET KULLANMA KILAVUZU
 
Krem Boya : 62 farklı renk seçeneğine sahip olan Maxx Deluxe krem saç boyası, yüksek performanslı ve kalıcı renk pigmentleri ile boyanın saçın derinine işlemesini sağlayarak, beyazlarınızı mükemmel bir şekilde kapatır, uzun süre parlak gözükmesini sağlar. 
İçeriğinde bulunan özel yağlar sayesinde yoğun parlak, uzun süre kalıcı saç rengine ve yumuşak saçlara sahip olunur.
Oksidan : Maxx Deluxe Saç boyaları ve Maxx Deluxe saç açıcı ürünler ile birlikte kullanılmak üzere tasarlanmıştır.
Geliştirilmiş özel formülü ile özel olarak tasarlanan oksidanlar, boyanın kolayca aktifleşmesini sağlar.
Tüm renkler ve açma işlemlerinde kullanılmaktadır.
Açıcı :İşlemini gerçekleştirmek için özel formül kullanılmıştır.
Özel formülü sayesinde saçı |||maz.
Bekleme süresi saçın durumuna göre 35-45 dakikadır.
 
İptal & İade Şartnamesi

İade Şartları

Sipariş ettiğiniz ürünü teslim aldıktan sonra herhangi bir problem sebebi ile iade etmek istediğinizde izlemeniz gereken yol ve bilmeniz gerekenler şu şekildedir:

Siparişinizin size ulaştığı günü takip eden yedi iş günü içerisinde, iade talebinizi ve ürünle ilgili probleminizi web sitemizin “Müşteri Hizmetleri”bölümünden bilgi vermeli veya info@ebraravm.com’ a e-mail göndermelisiniz. Daha sonra tarafınıza gönderilecek yönlendirme maili doğrultusunda ürünü teslimat tarihinden itibaren yedi iş günü içerisinde ebraravm.com ’ye geri göndermenizi rica ederiz. Yedi iş gününü aşan bildirimlerde maalesef iade kabul etmiyoruz. İsteğiniz bize ulaştığında yetkililer tarafından değerlendiriliyor ve iadeniz onaylandığında size bir onay e-mail’i gönderiliyor.

İade edeceğiniz ürünü eksiksiz orijinal faturasıyla, paketi hasar görmemiş, kullanılmamış, kullanım hatası sonucu zarar görmemiş haliyle, sipariş numarası ve forMilanda.com’ un doğru adresini içerecek şekilde geri gönderdiğinizden emin olmalısınız. Eğer ürünün faturası kurumsal ise, iade işlemi için kurumun düzenlemiş olduğu, kargo payı dahil edilmeden, ‘Ürün Birim Fiyatı + KDV’ şeklinde kesilmiş bir ‘İADE FATURASI’ ile birlikte göndermeniz gerekiyor. Faturası kurumlar adına düzenlenen sipariş iadelerini ‘İADE FATURASI’ kesilmediği takdirde tamamlayamadığımızı bilmelisiniz.

Ürünün kutusu, ambalajı, varsa standart aksesuarları bize iade ettiğiniz paketin içinde eksiksiz ve hasarsız bir şekilde bulunmalıdır.

İadenizi onaylamadan önce ürünle ilgili incelemeyi ‘ebraravm.com - İade Bölümü’ yapıyor.

Bu şartlar dahilinde yapacağınız tüm iade gönderimlerinin kargo ücreti size ait olacaktır. Ancak, iade etmek istediğiniz ürünün kusurlu olduğu anlaşıldığı takdirde, iadeniz onaylanacak ve geri gönderim için ödediğiniz kargo ücreti hesabınıza yatırılacaktır.

İadeniz Onaylandıktan Sonra

İade onayınızı takip eden on gün içerisinde ürün bedelinizin geri ödemesini yapıyoruz. Kredi kartı ile yaptığınız ödemelerde ürün bedeli, iade onayınızı takip eden yedi gün içerisinde bankanıza geri ödeniyor.

Kredi kartınıza yatırılan geri ödemenin banka hesabınıza yansıması ortalama iki, üç hafta sürebiliyor. Kredi kartıyla yapılan alışverişlerde geri ödenen tutarın bankaya devrinden sonraki süreçte yaşanabilecek olası gelişmeler tamamen banka işlem süreci ile ilgili olup ebraravm.com.com’ nın sorumluluğunda değildir. Bu yüzden bu tür sorunlarda herhangi bir müdahalede bulunma hakkımız yoktur.

Cayma Hakkı Dışındaki İade İşlemleri

Tüketicinin ‘Sebep Göstermeksizin Cayma Hakkı’ sadece bahsi geçen alışveriş gerçekleştikten sonraki yedi iş günü içerisinde iade talebi bildirilen ürünlerin geri alımı için geçerlidir. Yedi iş gününü aşan sürelerde iade kabul edilemez.

Özel Koşullar

Siparişiniz teslim edildiğinde, kargo yetkilisi teslimat yerinden ayrılmadan önce paketinizi açmalı ve ürünü kontrol etmelisiniz. Özellikle ezilmiş, yırtılmış, açılmış veya ıslanmış paketlerde bunu yapmanız çok önemlidir. Ürün faturanız, kurye poşetinin ön gözünde yer almaktadır. Beklenmedik bir durumda, sorunlu ürünle karşılaşırsanız veya ürüne ait fatura, kurye poşetinde yer almıyorsa, paketi teslim almayıp kargo yetkilisine tutanak tutturarak, kargo şirketi tarafından tarafımıza iade edilmesini sağlamanız gerekmektedir. Ürün faturası, iptal ve iadeler için muhakkak gereklidir. 

Orijinal ambalajı zarar görmüş, bozulmuş, açılmış, tahrip edilmiş, herhangi bir şekilde denenmiş, kullanılmış, kullanımdan dolayı zarar görmüş veya orjinal faturası bulunmayan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.

Ürünün iadesi, ürünün bütün standart aksesuarları; ambalajları hasarsız ve tam olarak orjinal paketleri  ve orjinal faturası ile birlikte geri gönderildiğinde alınmaktadır. Teslimattan sonraki yedi günü aşan sürelerde ‘Cayma Hakkı’yla iade söz konusu değildir.

Müşteri, ürünü, teslim aldığı andaki durumu ile geri vermekle ve kullanımdan kaynaklanan ticari kaybı ödemekle yükümlüdür.

 
Taksit Seçenekleri

Bir Yorum Yaz

Maxx Deluxe 5.56 Kızıl Büyü

Beauty expert serisi ile daha kalıcı daha parlak renkler ve yumuşak saçlar sizi bekliyor.

Bir Yorum Yaz

Toplu İndirimler

Miktarı Fiyat Kazancınız
2 58,56 TL Kadar 0,89 TL
6 58,12 TL Kadar 5,31 TL
12 57,23 TL Kadar 21,24 TL
24 55,76 TL Kadar 77,88 TL

Aynı kategorideki diğer ürünler: 30

En Son Baktığınız Ürünler

Menü